2019 рік — якої тварини?

Якої тварини буде 2019 рік? Це питання цікавить майже кожного, адже завдяки цим знанням кожен і готується зустріти Новий рік.

2019 рік — кого по східному календарю?

2019 рік — це рік Коричневої (жовтої) Свині або Кабана

Знаменитості, які народилися в рік Свині: Марк Бернес, Костянтин Черненко, Самуїл Маршак, Анатолій Луначарський, Федір Тютчев, Вуді Аллен, Гленн Клоуз, Олівер Кромвель, Генрі Форд, Ернест Хемінгуей, Альфред Хічкок, Елтон Джон, Карл Юнг, Майкл Паркінсон, Рональд Рейган, Арнольд Шварценегер, Вольфганг Моцарт, Стівен Спілберг, Генрі Кіссінджер, Емма Томпсон.

Яким буде 2019 рік?

Коричнева (жовта) Свиня або Кабан охороняє врожаї, поважає землю.

Буде непогано, якщо в цьому році ви зможете проводити більше часу на природі, присвятити вільний час заняттям на свіжому повітрі, походам в ліс, на річку.

Для створення сім’ї цей 2019 рік підходить ідеально, адже жовта або коричнева Свиня — хороший сім’янин і оберігає тих, хто знайшов свою другу половинку. Але не варто думати, що хранителька 2019 року благоволить абсолютно всім зв’язкам. Нечасто зустрічається той партнер, який гідний пройти рука об руку весь життєвий шлях зі своїм на перший погляд ідеальним обранцем. Свиня дуже вибіркова і часто підкидає приреченим союзам чимало проблем, яку можуть розтрощити човен сімейного щастя про побут.

Люди народжені в рік земляниої Свині (Кабана)

Часто люди, народжені в рік Свині, стають вченими або дослідниками, композиторами, письменниками — іншими словами, вибирають ті професії, які допомагають їм щодня підживлюватися новою інформацією. Крім того, такі люди дуже дбайливі і романтичні, тому в спілкуванні з іншими проявляють себе досить дружньо і відрито.

Великим недоліком тих, хто народився в рік Свині, стає їх наївність і довірливість. Свиню дуже легко переманити на свою сторону і навіть маніпулювати. Від цього такі люди часто стають циніками і песимістами, що позначається на їхньому ставленні до завтрашнього дня.

У чому зустрічати 2019 рік ?

Колір 2019 року варіюється від коричневого до жовто-зеленого. Саме такі відтінки повинні переважати в інтер’єрі і вашому зовнішньому вигляді в новорічну ніч. Відзначте прихід нового року, в компанії тих людей, з ким ви маєте намір залишитися в міцних і дружніх відносинах і в майбутньому, а символ 2019 року тільки посприяє цьому.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Психологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *