Чому Греція так називається?

Чому Греція називається Грецією Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Чому Греція так називається?

Греція — це чарівна, красива країна, яка славиться оливками, виноградом, цілющими джерелами і своєї давньогрецькою міфологією. Але чому вона носить таку назву? Чому саме Греція?

Щоб розібратися в даному питанні слід звернути свій погляд в історичні витоки. Самі греки з самого початку її існування, називали свою батьківщину Елладою — країною міфів, красивих легенд і переказів. Але в першому столітті до нашої ери Елладу завоювали римляни і, оглянувши велику її територію, вони почали називати її на свій манер — Грецією.

Справа в тому, що римляни розмовляли і писали на латиниці. А на латині Греція пишеться як Graecia, що в перекладі означає «гірська країна». Але ж подивіться на карту Греції — гір там дійсно багато. Ось і прижилася ця назва, а жителів Греції римляни стали називати греками. І навіть в 1812 році, коли гірська країна стала незалежною державою, світ як і раніше називає її Грецією. Але все ж деякі греки іноді називають свою країну Елладою. Особливо в туристичних зонах, для того щоб підкреслити її історичне минуле.

Цікавий факт про Грецію: Греція вважається батьківщиною математики. Праці, написані першими грецькими математиками: Архімедом, Евклідом, Піфагором і Аполлоном, стали основою шкільних підручників

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, чому Греція називається Грецією.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти з географії

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *