Александер Белл цікаві факти

Александер Белл цікаві факти з життя вченого, винахідника і бізнесмена шотландського походження, одного з основоположників телефонії викладені в цій статті.

Александер Белл цікаві факти

Винахідник Александер Белл виявляв великий інтерес до інших наукових напрямків, проводив медичні дослідження, шукав альтернативні джерела палива, експериментував з металошукачами, розробляв підводні човни та багато іншого.

Коли йому було всього 11 років, він винайшов машину, яка може очистити пшеницю. 

Белл став відмінним піаністом в молодому віці.

У 1872 році Белл заснував школу для глухих, яка незабаром стала частиною Бостонського університету.

Робочий день Александер Белла закінчувався дуже рано — близько 4 години ранку.

Цікаво, що Александер Белл винайшов телефон, але сам користуватися своїм винаходом не любив. Вчений стверджував, що дзвінки телефону відволікали його від роботи і роздумів.

Вчений жодного разу не поговорив по телефону ні зі своєю дружиною, ні з матір’ю. Справа в тому, що вони були обидві глухими.

Крім винаходу телефону, Александер Белл серйозно намагався навчити говорити свою собаку.

Вчений був релігійною людиною, і щиро вірив, що його телефон допоможе людині спілкуватися з душами померлих людей.

Александер Белл 11 червня 1877 року одружується на Мейбл Хаббард, своїй колишньій учениці. З нею в шлюбі він прожив щасливих 45 років, зумівши зберегти дружні, теплі стосунки. У пари народилося 4 дітей — дві дівчинки і два хлопчики. Хлопчики померли рано.

Белл в 1888 році заснував журнал National Geographic, який до цього дня видається на різних мовах і в багатьох країнах світу, користуючись заслуженою популярністю.

Після його смерті всі телефони Сполучених Штатів (понад 13 мільйонів) були відключені протягом хвилини мовчання, щоб вшанувати пам’ять.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *