Александр Белл біографія

Александр Белл коротка біографія розповість про життя винахідника і про те що винайшов Александр Белл крім телефону. Біографія допоможе написати розповідь або повідомлення про Александра Белла

Александр Белл біографія

Александр Белл цікаві факти

Винахідник телефону Александр Белл народився 3 березня 1847 в Единбурзі, столиці Шотландії. Белл навчався в Единбурзькому і Лондонському університетах. Він освоював професію лікаря-фізіолога, якщо бути точніше — сурдопедагога. Він вчив розмовляти глухих.

У 1870 році Александр емігрує до Канади, а в 1871 році переїздить до Америки, де він заснував навчальний заклад для глухих дітей. Незабаром школа була приєднана до Бостонського університету, а вчений став професором фізіології.

З 18 років Александр Белл марив ідеєю передачі людської мови по дротах. Свої ідеї щодо побудови телефону були сформульовані вченим в 1874 році, і в цьому ж році він подає заяву на патент. Белл отримав його 7 березня 1876 року за номером 174465. Цю дату також вважають днем ​​народження телефону.

Найперша фраза, передана по телефону, така: «Містер Ватсон, йдіть сюди, Ви мені потрібні». Протягом 1876 року вчений демонструє публіці спектр дій телефону. За допомогою спонсорів було засновано «Bell Telephone Company» в 1877 році.

Крім розробки телефону, Белл був творцем фотофону — приладу, який передає людський голос за допомогою світлових променів. Також він створив аудіометр — це прилад, що вимірює рівень звуку, а також індукційний баланс — перший металошукач і багато інших приладів.

Александр Белл був не тільки фізиком, інженером. Крім того, він заснував Національне Географічне товариство США і був першим його президентом. У 1895 році винахідник захоплюється аеронавтикою. Він займався будовою повітряних зміїв. Йому вдалося сконструювати навіть такого змія, який підняв людину в повітря. Александр Белл сконструював човен з спеціальним покриттям, яке відштовхує воду.

Крім наукових відкриттів він не припиняв займатися роботами по фізіології, сурдопедагогіці. У 1918 році він написав книгу «Тривалість життя і умови, пов’язані з його продовженням».

Помер Александр Грехем Белл 2 серпня 1922 року.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Наука

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *