Артюр Рембо цікаві факти

Артюр Рембо цікаві факти з життя французького поета Ви дізнаєтесь з цієї статті.

Артюр Рембо цікаві факти

Народився майбутній поет 20 жовтня 1854 року в Шарлевілі у родині піхотного капітана та заможної селянки. Коли йому шість років, батько покинув їх.

В школі навчався добре, але саме там проявились його бунтарські здібності. Уже в 16 років він тікає з дому до Парижу, де його заарештовують за те, що він не сплатив за проїзд в поїзді 30 франків. Юного Артюра відправляють до тюрми в Мазас.

Єдиною людиною, яка була занепокоєна його долею, був вчитель Изамбар. Він розшукав хлопця, сплатив борг та відвіз його додому.

Через кілька днів після повернення Артюр знову тікає, але на цей раз в Бельгію. Там він намагався реалізувати себе в професії газетного репортера. Але невдало. Мати подала на нього в розшук і міліція, знайшовши його, доставила додому.

Втретє він тікає з дому в 1871 році в Париж. Вже через 20 повертається додому пішки.

Під час проголошення Комуни в Парижі він записується до національної гвардії.

Творчий період Рембо складає рівно три роки. Але це був час високого творчого розвитку та натхнення. В 1869 році Артур отримує свою першу премію за поему «Югурта». В тому ж році його вперше друкують на сторінках журналу «Ревю пур тус» з віршем «Новорічні подарунки сиріт».

В 1871 році Рембо пише «Листи ясновидця», в яких чітко виклав свою життєву та естетичну програму. Це був своєрідний бунт проти існуючої системи, моралі та встановлених правил суспільством і державою.

Своїм вчителем, прикладом для наслідування і «Богом» він вважав Бодлера.

Останні твори поета вірш «Бідняки в церкві», проза «Негритянська книга», поема «Прозріння».

Він перестав писати в віці 20 років. В 1874 – 1879 він подорожував по Європі та вивчав різні мови, працюючи там, де тільки міг – вчителем, перекладачем, в бродячому циркові, будівельником і навіть записався в голландські колоніальні війська.

Довгий час мучився болями в коліні і йому ампутували ногу. Помер в 1891 році на руках сестри Ізабелли.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися щось цікаве про Артюра Рембо.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *