Бермудський трикутник цікаві факти

Цікаві факти про бермудський трикутник розкриють багато невідомого і незрозумілого про це загадкове місце.

Цікаві факти про Бермудський трикутник

1. Розташований в Атлантичному океані, Бермудський трикутник знаходиться між Бермудськими островами, Пуерто-Ріко і Флоридою.

2. Багато людей чули про Бермудський трикутник, але чи знаєте ви, що він також відомий як Море Диявола (або Зачароване Море).

3. Христофор Колумб був першою людиною, який помітив дивні явища в районі де знаходитися Бермудський трикутник. Він заявляв, що він бачив загадкові вогні і виникали труднощі з компасом саме там.

4. У Бермудському трикутнику, часто відсутні ознаки уламків об’єктів, які пропадають без вісті. Це все, через Гольфстрім який проходить через Бермудський трикутник, він допомагає дуже швидко позбавлятися від будь-яких уламків, таким чином, не залишаючи ніяких слідів від будь-яких інцидентів.

5. Площа Бермудського трикутника, близько 440 000 миль (4 тис. км²). Це площа набагато більше, ніж штат Техас, Луїзіана і Оклахома, разом узяті.

6. Найвідомішим випадком досі залишається зникнення літака під назвою «рейс 19» а також тих літаків, які були відправлені, щоб знайти зниклий літака. Загалом, 27 чоловіків і 6 літаків не були знайдені. Це сталося в 1945 році.

7. Бермудський трикутник, одне з двох місць на Землі, де компас не вказує дійсний напрям півночі.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *