«Бременські музиканти» скорочено

«Бременські музиканти» брати Грімм скорочено

Головні герої казки — скривджені своїми господарями осел, собака, кіт і півень відправляються в місто Бремен, щоб стати міськими музикантами.

Тільки вони не могли в один день дійти до Бремена і вирішили переночувати в лісі. Осел і собака вляглися спати під великим деревом, кіт влаштувався на гілках, а півень злетів на саму верхівку дерева — там йому здавалося безпечніше.

Зупинившись на шляху в лісі, вони виявляють розбійницьку хатину. Бременські музиканти забираються один на одного і виконують свою «музику» (Осел заревів, собака загавкав, кіт занявкав, півень заспівав). Розбійники в страху тікають.

Кожен з Бременських музикантів лягає спати на свій смак і звичку: осел лягає у дворі, на купі сміття, собака — за дверима, кіт — біля вогнищі, а півень сідає на дах розбійницької хатини.

Пізніше цієї ж ночі отаман розбійників посилає одного з членів зграї подивитися, хто ж захопив їх хатину. Але розвідника дряпає кіт, кусає собака, хвицає осел, а півень голосно кричить з даху розбійницької хатини: «Ку-ку-рі-ку!». У страху розбійник кидається до отамана і розповідає, що будинок захоплений жахливими створіннями. Розбійники більше не наважилися повертатися, а Бременські музиканти залишилися жити в лісовій хатині.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: світова література

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *