Чим відома Коко Шанель?

Чим відома Коко Шанель?

Коко Шанель — французький модельєр, вона прославилася тим, що заснувала модний будинок Chanel і зробила колосальний вплив на моду XX століття. Вона принесла в жіночу моду приталений жакет і маленьке чорне плаття. Також відома своїми фірмовими аксесуарами й парфумерною продукцією. Ви можете ознайомитися з цікавими фактами про Коко Шанель.

Коко Шанель зробила популярним маленьке чорне плаття, яке можна було носити протягом дня і вечора в залежності від того, як воно доповнено аксесуарами. У світі ходили чутки, ніби сукня чорного кольору була покликана нагадувати Шанель про її загиблого в автокатастрофі коханого Артура Кепеле: суспільство не схвалювало носіння трауру по людині, з якою не було зареєстровано шлюб. У 1926 році американський журнал Vogue прирівняв по універсальності і популярності «маленьке чорне плаття» до автомобіля Ford T.

У 1921 році з’явилися знамениті парфуми «Chanel Nº 5». Їх авторство, однак, належить парфюмеру емігрантові Веригіних, але працював він в парфумерному готелі «Шанель» разом з Ернестом Бо, який запропонував Коко вибрати вподобаний аромат з двох серій пронумерованих зразків (від 1 до 5 і від 20 до 24 ). Шанель вибрала флакон № 5. Спочатку Chanel Nº 5 представляла сама Коко Шанель, потім її місце займали актриси Катрін Деньов, Кендіс Берген, Сьюзі Паркер, Елі Макгроу, Лорен Хаттон, Кароль Буке, Естелла Уоррен, Ніколь Кідман, Одрі Тоту. З 2012 року обличчям парфуму Chanel Nº 5 став Бред Пітт, перший чоловік в історії аромату.

Сумка від Коко Шанель

«Я втомилася носити ридикюлі в руках, до того ж я їх вічно втрачаю», — заявила в 1954 році Коко Шанель. А в лютому 1955 мадмуазель Шанель представила невелику сумочку у формі прямокутника на довгому ланцюжку. Жінки вперше змогли носити сумку зручно: просто повісити на плече і зовсім про неї забути.

Сумочку назвали 2.55 — відповідно з датою створення моделі (лютий, 1955). Спочатку модель була представлена ​​тільки в чорному кольорі, так як цей колір дуже любила Коко Шанель. Але не минуло й року, як з’явилися різнокольорові версії 2.55 із джерсі, шовку і крокодилової шкіри.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *