Чим відрізняється кросовер від позашляховика

Сьогодні багато автовласників задаються питанням : що краще — кросовер або позашляховик ? На це питання неможливо дати однозначної відповіді , так як обидва типи автомобіля мають як ряд переваг , так і недоліків. У першу чергу , вибираючи тип автомобіля , слід розібратися з тим , для якої мети ви купуєте авто , а так само яким типам автотрас будете віддавати перевагу .

Різниця між позашляховиком і кросовером :

Позашляховик має серію обов’язкових ознак , таких як роздавальна коробка , постійний повний привід , примусово підключаються осі.

Кросовер має збільшений дорожній просвіт, відрізняється автоматичним підключенням повного привода , правда , деякі його моделі оснащені лише переднім приводом.
Позашляховик має блокування міжколісних або міжосьових диференціалів , наявність несучої рами або кузова з інтегрованою рамою.

Кросовер — механізми підключення його другої осі , а так само блокування міжосьового диференціала об’єднуються в роздаточну коробку.

Визначення кросовера і позашляховика

Кросовер — це тип автомобіля , що відрізняється підвищеною прохідністю. Такий автомобіль , як кросовер , поєднує в собі різноманітні конструктивні новинки , а так само багато особливості , які дозволяють зробити вашу їзду більш комфортною. Характерною ознакою кросовера є , в першу чергу , висока посадка , висока стеля , повний привід , великий дорожній просвіт , і відносна економічність. При розробці і безпосередньо збірці кузова кросовера , автоконцерни використовують найсучасніші технології та спеціальні типи конструкцій , такі як несучий кузов і т.д.
Позашляховик — це широке поняття , яке охоплює різні види транспортних засобів , що відрізняються підвищеною прохідністю. Ця категорія автомобілів призначена для експлуатації на автотрасах особливого призначення або для поїздок по приміському бездоріжжю. Іншими словами , якщо ви збираєтеся здійснювати поїздки на даному транспортному засобі не тільки по дорогах , а й за їх відсутності , то позашляховик стане незамінним варіантом .
Всі типи позашляховиків відрізняються особливою рамною конструкцією , мають оптимальний набір позашляхових можливостей приводу , таких як міжколісні і міжосьові блокування і т.д. Більше того , коробка позашляховика відрізняється зниженим поряд передач.

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *