Чим відрізняється ксенон від біксенону

Автомобілісти практичні. Вони завжди намагаються забезпечити повну безпеку при русі. Це особливо актуально в нічний час , коли видимість сильно обмежена . До того ж водінню сильно заважають засліплюючі фари зустрічних машин. Були часи , коли встановлювалися додаткові фари на автомобіль. Адже серйозні аварії часто трапляються через нестачу освітлення. Але в наші дні ця проблема вирішується іншим способом . З’явилися газорозрядні лампи , які мають унікальні показники , збільшуючи яскравість майже в 3 рази. Це ксенонові лампи , в яких використовується інертний газ. Розрізняють ксенонові і біксенонові лампи. Так в чому ж різниця між ними?

Різниця між ксеноном і біксенон полягає в наступному:

  1. Біксенон в одному корпусі поєднує і дальній , і ближнє світло .
  2. У Біксенон перемикання проводиться механізмом , який здатний змінювати напрямок світла .
  3. Біксенон коштує дорожче , ніж ксенон.

Визначення ксенону і біксенона

Ксеноновий лампа наповнена газом , від звичайних ламп вона відрізняється головним чином тим , що не має нитки розжарювання. Принцип роботи лампи полягає в наступному: між двома електродами проходить висока напруга , це викликає світіння газу, що знаходиться в лампі . Ксеноновий лампа має постійним випромінюванням , міняти його напрямок не здатна.

Біксенонова лампаявляется тієї ж ксеноновим лампою , але забезпечена механізмом , який може міняти напрям світіння . У ролі такого механізму виступає металева шторка , яка переміщається під дією магніту , відкриваючи при цьому різні ділянки лампи.

Порівняння ксенону і біксенона

У чому ж відмінності биксенонових ламп від ксенонових ? Якщо говорити по -простому , то ксенонові лампи можуть давати тільки ближнє світло , а от технологія биксенонових ламп влаштована таким чином , що світло тут можна перемикати з ближнього на дальній. Біксенонове освітлення побудовано на зміні фокусної відстані (далекий і ближній фокус ) звичайної лампи Ксенону , яка може змінювати своє положення , використовуючи « плаваючу колбу » або перемикаючий рефлектор — шторку .

Ксеоновий фарами оснащуються представницькі автомобілі , які обладнані мало не проблисковими маячками . Такі фари забезпечують відмінне освітлення дороги. Замінивши звичні галогенки на Ксеон , ви просто здивуєтеся , як могли пересуватися без них раніше. Не забувайте , що яскравість світла — неодмінна умова безпечної їзди. Світло таких ламп не засліплює зустрічних водіїв , вони дуже економічні і служать мінімум два роки.

У ксенону і біксенона принцип формування світіння однаковий , за показниками яскравості світіння , надійності і економічності вони не розрізняються. Але якщо у вашій машині не передбачена роздільна оптика , є сенс звернути увагу на біксеоновие лампи. Встановити їх можна і самостійно , якщо слідувати інструкції. При покупці варто звернути увагу на позначення цоколя лампи.

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *