Чим вимірюється гуманність?

Чим вимірюється гуманність?

Чи часто ви спостерігаєте ситуацію, коли у переповненій маршрутці молодий чоловік поступається своїм місцем вагітній жінці, літній бабусі чи просто молодій дівчині? А самі ви, стоячи в черзі, пропускали поперед себе молоду маму з немовлям? Знайомо вам почуття нахабного ставлення? Такі ситуації далеко не останні і перелічувати їх можна безкінечно. А все тому, що ми перестали бути Людьми.

На жаль, сучасному суспільству так не вистачає гуманності. Людяність сьогодні досить рідкісне явище і володіє ним далеко не кожний. А так важливо вміти поважати один одного, визнавати загальнолюдські цінності та гідно нести себе по життю. Ми постійно нарікаємо на когось, не звертаючи ніякої уваги на власну поведінку.

Говорячи про неї, варто задуматись – чим вимірюється гуманність? Вона є тим рідкісним даром, який робить нас людиною з великої літери. Її не можна виміряти якими-небудь величинами, але її можна проявити через пошану, доброзичливість, співчуття, стриманість та доброту. Головне пам’ятати, що все в світі взаємопов’язане. Одного разу проявивши людяність по відношенню до когось, воно повернеться вам сторицею. І навпаки. Не бійтеся проявляти свої почуття – гірше коли ви захочете, а не зможете, або не буде для кого.

Тому будьте гуманними один до одного, шануйте себе і оточуючих вас людей. І не важливо знайомі ви чи ні. Адже тільки так ми зможемо збудувати високоморальне та освічене суспільство у міцній державі.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Твори з укр мови

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *