Чому Англію називають майстернею світу?

Чому Англію називають «майстернею світу»? Якщо Ви цікавитесь історією, та Ви хочете знати, чому ж саме Англія – «майстерня», то, прочитавши дану статтю, Ви обов‘язково знайдете відповіді на запитання.

Англія. Загальні відомості про країну. Англія – це країна Західної Європи, яка входить до складу Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Країна є найбільшою за площею та населенням з 4-х краї Сполученого королівства та 3-х частин Великої Британії.

Чому Англію називали «майстернею світу»?

Англію називають майстернею світу тому, що в 19 столітті країні вдалось першою вийти з кризи та завершити промисловий переворот. Англія стала «майстернею», бо відкрилося безліч заводів для переробки бавовни; будувалися шахти для добування вугілля тощо.

В 50-60-х рокам 19-го століття Англія сягнула вершини у світовій промисловості та торгівлі. Країна відзначилась найбільш раннім завершення промислового перевороту; також використанням ресурсів колоній дали змогу британським підприємцям того часу монопольне становище на світовому ринку. На початку 70-х років Англії вдалось видобувати вугілля в 5 разів більше, аніж Німеччині.

У 1860 році Англія спромоглась переробляти на своїх фабриках стільки бавовни, скільки всі інші країни разом взяті.

В середині 19 століття Англії було зосереджено близько половини світового виробництва чавуну, вугілля та бавовняних тканин. Країна стала найбільшим експортером машин та устаткування тощо.

Сподіваємося, дана стаття була для Вас корисною, та Ви знайшли потрібну та корисну інформацію для себе.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Історія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *