Чому Антарктида найхолодніший материк на Землі?

Чому материк Антарктида найхолодніший Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Чому Антарктида найхолодніший материк на Землі?

Антарктида — це найпівденніший материк, який є територією міжнародного співробітництва. Він нікому з держав не належить і постійно знаходиться в стані вивчення вченими. Також Антарктида, незважаючи на південне розташування, — це найхолодніший материк.

Чому в Антарктиді холодно?

Слід зазначити, що найбільш холодними областями на Землі вважаються полюси. Вся справа в тому, що сонячні промені падають на їх території косо, а не прямовисно як на інших материках. Тому вони не обігрівають полюси, а всього лише ковзають на поверхнях.

В Антарктиді була зареєстрована сама, унікально низька температура на планеті — аж -86,9 ° С. А середня температура там -49 ° С. Це дозволяє назвати Антарктиду найхолоднішим материком на Землі.

Антарктида — це величезний материк, покритий товстим шаром снігу і льоду, який відображає сонячну радіацію на 95%, що робить її клімат таким холодним.

Ще одним показником низьких температур є наявність областей з високим атмосферним тиском. Вони утворюють спадні струми повітря, що не утворюють хмар. Саме тому тут немає опадів.

На її території настільки низькі температури, що сніг в окремих її областях ніколи не тане.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, чому Антарктида найхолодніший материк.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *