Чому Гагарін став першим космонавтом?

Чому Гагарін перший полетів у космос, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Чому Гагарін полетів у космос?

До підготовки людини для відправки в космос в Радянському Союзі ставилися дуже педантично. Адже вони за всяку ціну хотіли обігнати американців, політ яких планувався на кінець квітня. Кандидатів на першого космонавта було шестеро, а саме: Герман Титов, Павло Попович, Юрій Гагарін, Валерій Биковський, Андрій Ніколаєв, Григорій Нелюбов. Але в ході іспитів і численних випробувань з’явилося два лідера — Гагарін і Титов. Як зазначав Микола Каманін, Герман Титов виглядав сильніше Гагаріна і витривалішими. Але тоді чому полетів Гагарін першим?

Паралельно з першим польотом у космос з тривалістю в 108 хвилин готувався другий, більш серйозний, який планувався за часом на цілу добу. Тому в перший політ вирішено було послати Юрія Гагаріна, а в другій Титова. Вже 8 квітня на засіданні Державної Комісії була затверджена кандидатура Гагаріна, а за 2 доби до самого польоту про це повідомили йому і Герману Титову. А 12 квітня 1961 року відбувся неймовірний стрибок в освоєнні космосу — було здійснено політ Юрія Гагаріна, який облетів Землю і повернувся благополучно назад.

Також існує така версія, що з усіх кандидатів, у Гагаріна була найбільш підходяща біографія для радянської пропаганди зі створення героя — виходець із селян: батько тесля, а мати працює на молочнотоварній фермі. Плюс поступливий характер і приємна зовнішність з доброю посмішкою.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, чому вперше у космос полетів саме Гагарін

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про людину

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *