Чому Землю називають Землею?

Чому Землю називають Землею? Мабуть таке питання виникає у багатьох дітей. І сьогодні спробуємо розібратися з цим питанням.

Чому Землю називається Землею?

На сьогоднішній день існує безліч гіпотез (на превеликий жаль на даний момент) жодна з них не отримала ні офіційного підтвердження, ні спростування). Хоч всіляких припущень і багато, але засновані вони на двох, так би мовити, китах: стародавня міфологія і наука. Що ж, давайте приступимо до короткого, але пізнавальному вивчення всіляких гіпотез. Тож почнемо.

Насамперед розглянемо гіпотезу, засновану на древній міфології:
Дослідники вважають, що планети, які на даний момент вдалося відкрити, отримали свою назву на честь богів, яким поклонялися наші предки і якщо безліч богів мали однакові імена у різних народів, то з однієї богинею ніхто не міг знайти спільну мову. Кожен народ називав її по-різному, греки — Геей, а римляни -Теллусой. В результаті було прийнято рішення про введення одного імені для богині родючості і життя -Земля.

Наука ж дає зовсім інше пояснення походження імені нашої планети:
Античні люди давали планетам імена латинськими словами і з мертвої мови. Трея переведеться, як Земля.

Цікаво: читаючи відповідь на питання, ви можете здивуватися. Як можна було Землю назвати землею, якщо вона на цілих 70% складається з води. Відповідь досить примітивна, антична людина ще не могла підкорювати моря і океани, так як ми робимо це зараз і все, що раніше люди бачили перед собою — це великий клаптик суші, який і назвали Земля.

Що ж, вибирайте відповідь на це питання, який ви вважаєте більш правдоподібним. Але, як показує практика дітям найлегше пояснити другий варіант походження імені нашої планети.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Природознавство

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *