Чому Землю називають Землею?

Чому Землю називають Землею? Мабуть таке питання виникає у багатьох дітей. І сьогодні спробуємо розібратися з цим питанням.

Чому Землю називається Землею?

На сьогоднішній день існує безліч гіпотез (на превеликий жаль на даний момент) жодна з них не отримала ні офіційного підтвердження, ні спростування). Хоч всіляких припущень і багато, але засновані вони на двох, так би мовити, китах: стародавня міфологія і наука. Що ж, давайте приступимо до короткого, але пізнавальному вивчення всіляких гіпотез. Тож почнемо.

Насамперед розглянемо гіпотезу, засновану на древній міфології:
Дослідники вважають, що планети, які на даний момент вдалося відкрити, отримали свою назву на честь богів, яким поклонялися наші предки і якщо безліч богів мали однакові імена у різних народів, то з однієї богинею ніхто не міг знайти спільну мову. Кожен народ називав її по-різному, греки — Геей, а римляни -Теллусой. В результаті було прийнято рішення про введення одного імені для богині родючості і життя -Земля.

Наука ж дає зовсім інше пояснення походження імені нашої планети:
Античні люди давали планетам імена латинськими словами і з мертвої мови. Трея переведеться, як Земля.

Цікаво: читаючи відповідь на питання, ви можете здивуватися. Як можна було Землю назвати землею, якщо вона на цілих 70% складається з води. Відповідь досить примітивна, антична людина ще не могла підкорювати моря і океани, так як ми робимо це зараз і все, що раніше люди бачили перед собою — це великий клаптик суші, який і назвали Земля.

Що ж, вибирайте відповідь на це питання, який ви вважаєте більш правдоподібним. Але, як показує практика дітям найлегше пояснити другий варіант походження імені нашої планети.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *