Де виник іслам?

Де виник іслам та де сповідують іслам? Ці цікаві факти про іслам Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Виникнення ісламу

Переймаючись питанням, в якій країні зародився іслам, на думку спадають країни, де живуть араби. Місце де зародився іслам — захід Аравійського півострова, а точніше міста Ясриб і Мекка. Це сталося на початку VII століття. Через деякий час місто Ясриб перейменували в Мадінат ан-Набі, що позначає Місто пророка, а потім в більш скорочений варіант — Медину.

Сучасна територія, на якій виникла релігія ісламу, разом з містами Медіною і Меккою, входить в склад Саудівської Аравії. Як і у інших релігій, у ісламу був засновник, якого віруючі називали великим пророком. Ним був Мухаммед або Мухаммад, ім’я його з арабського означає «прославлений».

Пророк народився в Мецці в 570 році в небагатій родині і займався випасом худоби. Але закохавшись в багату вдову, яка відповідала на його почуття, він одружився на ній і став купцем. У 610 році у Мухаммеда з’явилися якісь видіння. Він міг бачити ангелів, таємниче і прекрасне, а також чув голос Аллаха і ангелів.

Таємничі голоси передавали Мухаммеду знання зі священної книги. Називалася вона Коран і означала «читання вголос». Голоси йому веліли засуджувати поклоніння багатьом богам, натомість, вони вчили пророка проповідуванню віри в Аллаха. Проповідницьке життя Мухаммед почав вести з 40 років.

Спочатку іслам в другій половині VII століття розділився на 2 конфесії — шиїзм і суннизм. Ще через сто років від шиїзму відокремилася ще одна конфесія — ісмаіліти. Всього в ісламі 10 конфесій, але ці три найбільш популярні.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, де вперше з’явився іслам.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Історія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *