Дії, що дискредитують державу

Які дії дискредитують державу в очах її громадян та на міжнародній арені Ви дізнаєтесь з цієї статті.

Дії, що дискредитують державу

Корупція — це головний аспект, яки дискредитує нашу країну. Знаючи про таку ситуацію іноземні інвестори не хочуть направляти гроші до України, вибираючи менш ризиковані об’єкти

Політичні репресії  

Політичні в’язні 

Поведінка політичних лідерів та міжнародних дипломатів може запросто дискредитувати країну, адже саме политики представляють будь-яку країну на міжнародному рівні, і від них залежить відношення і до країни вцілому.

Імідж національних товарів. Будь-яка людина купуючи іноземний товар робить висновок про країну-виробника. Кожен з нас знає, що товари вироблені в США, Німеччині є якісними. А ось до товарів, вироблених в Китаї, і сьогодні багато хто відноситься скептично, хоча їх якість, останнім часом, зросла. Багато виробників відкривають там філії своїх заводів, щоб мінімізувати витрати.

Туристичний імідж значно впливає на будь-яку країну. Саме туристів бачать жителі тієї чи іншої країни, і саме за їх поведінкою формується враження про країну загалом.

Що таке дискредитація?

Дискредитація — умисні дії, спрямовані на підрив авторитету, іміджу і довіри.

Стосовно до політики, дискредитація відноситься до особистих нападок на громадського діяча, для того, щоб підірвати довіру людей до нього або припинити надавати йому підтримку. В публічних дебатах, особливо в суспільствах зі свободою слова, дискредитація суперників використовується для отримання підтримки власної позиції. Ця тактика подібна використанню в дебатах аргументу, розрахованого на упередження публіки.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Правознавство

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *