До чого призводить депопуляція?

До чого приводить депопуляція Ви дізнаєтесь з цієї статті.

До чого призводить депопуляція?

Таке явище як депопуляція призводить не тільки до зміни чисельності населення, але й до зміни у пропорційному відношенні між різними елементами демографічної структури.

Уряд депопулюючих країн в зв’язку з неможливістю швидкого росту народжуваності змушений компенсувати зменшення населення за рахунок притоку населення з інших країн. Тобто він має ще й регулювати розмах та темпи імміграції.

Депопуляція може призвести до розпаду пенсійної системи, що в свою чергу створить гострі політичні та економічні проблеми.

Що таке депопуляція?

Депопуляція – це систематичне зменшення абсолютної чисельності населення певної країни чи території в наслідок звуженого відтворення населення, коли наступні покоління численно менші за попередні. Наприклад, смертність перевищує народжуваність, висока еміграція, або існують обставини, які викликають великі втрати людей – війни, пошесті.

Які країни є депопопулюючими ?

На сьогоднішній день ряд країн страждає на довготривале зменшення населення.  Серед них – Болгарія, Латвія, Естонія, Україна, Білорусія, Литва, Грузія, Японія, Угорщина, Росія, Молдавія, Вірменія, Молдавія, Хорватія, Боснія, Німеччина, Куба та Італія.  Багато країн з ЄвроСоюзу не страждають на депопуляцію лише за рахунок припливу іммігрантів з Третього Світу та робочої сили.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися до чого приводить депопуляція.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *