Джон Леннон цікаві факти

Джон Леннон цікаві факти з життя музиканта Ви дізнаєтеся в цій статті.

Джон Леннон цікаві факти

З дитинства страждав вродженою короткозорістю (і носив окуляри), а також на дислексію — хворобою, яка проявляється, наприклад, в тому, що людина плутає місцями букви в словах.

У школі Джон навчався не дуже добре, його цікавила тільки музика, образотворче мистецтво та видання власного журналу. Паралельно хлопець співав у шкільному хорі, малював карикатури на вчителів і поводився не як всі, за що його недолюблювали.

Джона виховувала сувора тітка і ліберальний дядько, які замінили батьків. Його рідна мама, після розлучення з чоловіком, покинула його, створивши свою родину.

Мати провідувала його. Саме вона навчила сина грі на банджо і фортепіано, купила йому першу гітару.

Коли Джону було 18 — його мати загинула під колесами поліцейського автомобіля. Її смерть була важким ударом для Джона.

Закінчуючи загальноосвітню школу, Джон Леннон примудрився провалити всі випускні іспити і єдиним навчальним закладом, який його прийняв був художній коледж Ліверпуля.

Деякий час Джон Леннон вживав наркотики (а особливо ЛСД) і був закінченим параноїком і наркоманом. Його друга дружина Йоко Оно допомогла йому повернутися до повноцінного життя

Леннон проповідував ідеї рівності і братерства людей, миру, свободи. Це зробило його кумиром хіппі і одним з найвизначніших громадських діячів 1960-х-1970-х років.

Улюблена гра Леннона — монополія.

Джон Леннон був двічі одружений. У шлюбі з Синтією Пауелл у нього народився син Джуліан, який став співаком і музикантом. У шлюбі з Йоко Оно народився син Шон, який також пішов по стопах батька, став співаком, композитором і музикантом.

Після того як Джон потрапив в аварію, в 29 років, перестав водити машину, їздив тільки з водієм.

8 грудня 1980 року неподалік від свого будинку в Нью-Йорку Джон Леннон був смертельно поранений психічно хворим шанувальником Марком Девідом Чепменом, якому лише за кілька годин до цього залишив автограф на платівці Double Fantasy.

Леннон крім текстів пісень писав ще й прозу і просто вірші. А також знявся в справжньому художньому фільмі, але цей фільм не мав успіху, і залишився невідомим.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *