Джордж Орвелл цікаві факти

Джордж Орвелл цікаві факти життя і творчості відомого письменника Ви дізнаєтеся в цій статті.

Джордж Орвелл цікаві факти

Справжнє ім’я Джорджа Оруелла — Ерік Артур Блер. Він народився в Індії і саме там зібрав матеріал для першої книги. Ерік служив в Індійській Королівської поліції в 1922-1927 роках. В цей час він досить гостро усвідомив несправедливість суті імперіалізму. Роздуми увійшли в книгу «Бірманські дні». Вона вийшла в 1934 році.

Він був забобонний і це одна з причин, чому він взяв псевдонім. На кісточках його пальців навіть були татуювання проти пристріту.

Судячи з творів Оруелла, він був затятим противником тоталітарного режиму і комунізму. Однак письменника довгий час підозрювали в тісному зв’язку з комуністами.

«Фунт лиха в Парижі та Лондоні» — автобіографічний твір Оруелла про молоді роки життя, коли він жив випадковими заробітками і чітко знав, що стане письменником.

Оруелл відомий як автор роману «1984» і повісті «Скотоферма».

За життя автора «1984» був виданий тисячним тиражем через острах видавництв, але вже після його смерті книгу випускали мільйонами.

У романі-антиутопії «1984» є  знаменита формула «двічі два дорівнює п’яти». За деякими даними, ввести цю фразу в роман Оруелл вирішив після того, як почув радянське гасло «П’ятирічку — за чотири роки!».

Саме Оруелл є автором широко вживаного зараз виразу «холодна війна». Він ввів його в 1945 році.

У 1949 році письменник передав МЗС Великобританії список відомих комуністів, чим накликав на себе славу донощика.

Улюблений напій: чай марок Fortnum & Mason і Ty-Phoo Tips.

Перше вимовлене слово Джорджа «Beastly» — (переклад з англійської) дуже гарний.

Оруелл був запеклим бабієм, і його популярність тільки посилила потік коханок. Дружина Ейлін не висловлювала своєї незадоволеності і терпіла зради мовчки.

Він любив збирати старі речі, іноді предметом його інтересу був справжній мотлох.

Сподіваємося, Ви дізналься щось цікаве про Джорджа Орвелла з цієї статті.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *