Джордж Вашингтон цікаві факти

Джордж Вашингтон цікаві факти з життя американського державного діяча Ви дізнаєтеся в цій статті.

Джордж Вашингтон цікаві факти

За всю історію США, Вашингтон є найвищим президентом, він був широкоплечий, ставний, його зріст становив майже 190 см.

Без Вашингтона не було б Континентальної армії, а без Континентальної армії не було б Сполучених Штатів. Американські колонії залишилися б частиною Британської імперії і не грали б власної історичної ролі подібно іншим колоніям. Вашингтон створив статус Америки як найстарішої демократії в світі з єдиною, могутньою і впливовою нацією. Джордж Вашингтон по праву заслужив почесний титул «Батька Батьківщини».

Двічі Вашингтон був обраний на пост президента, отримавши при цьому 100% голосів виборців. Але Вашингтон не захотів балотуватися на третій термін, він повернувся на свою садибу і став займатися сільським господарством.

У дитинстві Джорджу не віщували настільки блискучої кар’єри. Він ріс у звичайнісінькій сім’ї, яка мало, що могла дати йому.

Джордж Вашингтон не залишив прямих нащадків. Його дружина Марта мала чотирьох дітей від попереднього шлюбу, але вони не мали спільних дитей.

Відкидаючи саму ідею створення політичних партій, Вашингтон ніколи не входив до партій. Він був єдиним президентом, який не був пов’язаний з подібного роду політичною діяльністю.

Джордж Вашингтон був плантатором, вирощував тютюн і пшеницю, але головним його заняттям, що приносив основний дохід було вирощування конопель. У ті часи конопля використовувалася виключно для виробництва тканин, мотузок і паперу. До речі, перша конституція США написана саме на конопляному папері.

Американська армія на чолі з Джорджем Вашингтоном представляла собою не вишколену військовими навчальними закладами та загартовану в боях силу, а загони добровольців з досить слабким озброєнням. Англійці, навпаки, були зразковими солдатами. І хто знає, як би обернулася історія, якби не густий туман, який врятував армію Вашингтона 22 серпня 1776 року в битві при Лонг-Айленді.

Вашингтон керував будівництвом Білого Дому і заклав перший камінь цієї будівлі, але ніколи не жив в ньому. Він підписав акт Конгресу в 1790 році, в якому зазначалося, що під Білий Дім має бути виділено близько 16 кв.км площі. Однак, закінчення будівництва Вашингтон не застав. Будівництво було закінчено через рік після його смерті.

Вашингтон був рудоволосий і не носив перук. На малюнках він зображений зі своїм волоссям, по моді того часу сильно напудреними.

Джордж Вашингтон мав вставні зуби, так як у нього були проблеми з зубами. За легендою його протези були зроблені з дерева, але насправді вони були вирізані з кісток тварин.

Вашингтон написав не одну книгу, в яких розповів про те, як правильно вести фінансову звітність. Він вважав за краще самому вести бухгалтерський облік, обґрунтовуючи це тим, що так набагато простіше стежити за кожною копійкою.

У 1752 році Вашингтон був звернений в масонство, яке з’явилося з кінця шістнадцятого століття.

У Вашингтона було безліч прізвиськ. До них відносяться: Американський Фабія, Старий Лис, Мудрець з Маунт-Вернон, Американський Цинцинната і батько своєї країни.

Не дивлячись на те, що своє місце в історії Джордж Вашингтон зайняв насамперед саме як президент, він був справжнім полководцем. Він зумів зберегти боєздатну армію під час війни зі значно переважаючим противником, задовольнити бажання Конгресу і сподівання народу, а також отримати підтримку інших держав.

Джордж Вашингтон обожнював верхову їзду. Однак він вимагав, щоб кінь, на якого він мав сісти, був ідеально чистим. Вашингтон навіть перевіряв чистоту зубів тварини.

Джордж Вашингтон виголосив найкоротшу інавгураційну промову. Вона складалася зі 133 слів.

Джорджа захоплювали не тільки полювання, верхова їзда, риболовля, а й цирк, театр, виставки тварин. Коли на вулиці була погана погода, Вашингтон міг цілий день сидіти вдома, грати в більярд або карти. Однак найсильніша його пристрасть, що пройшла через всю його життя, це танці. Він дуже часто бував на балах, де користувався чималим успіхом у жінок.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *