Джойстик для комп’ютера: як підключити правильно

Принцип підключення до комп’ютера будь-якого зовнішнього пристрою практично однаковий, незалежно від того, підключаєте ви принтер, відеокамеру, фотоапарат чи звичайний джойстик.

Для правильного підключення джойстика до комп’ютера вам знадобиться:

— Комп’ютер;
— Драйвера;
— Інтернет.

Інструкція з підключення джойстика для комп’ютера

1
У першу чергу ви повинні підключити джойстик до вашого комп’ютера. Знайдіть на комп’ютері гніздо, роз’єм або порт для цього пристрою. Підключіть джойстик. Також варто відзначити, що з подібними пристроями в комплекті надається спеціальна інструкція, згідно з якою потрібно проводити підключення та установку всіх системних параметрів на комп’ютері.
2
Для нормальної роботи джойстика необхідні драйвери, що встановлюються на персональний комп’ютер, вони йдуть разом з джойстиком в комплекті на диску. Після того, як ви підключили джойстик до комп’ютера, вставте в дисковод інсталяційний диск. Почекайте кілька секунд, поки комп’ютер буде читати диск. Зазвичай будь-який диск запускається автоматично. Якщо такого не сталося, то увійдіть в папку «Мій комп’ютер» і клацніть двічі лівою кнопкою миші по значку диска. До того часу звичайний значок повинен змінитися на логотип, який має інсталяційний диск.
3
За відсутності диска зверніться в сервіс, де купували даний пристрій або завантажте необхідне програмне забезпечення самостійно в інтернеті. У вікні, прочитайте ліцензійну угоду і поставте прапорець навпроти « Я приймаю » або « Я згоден » з умовами ліцензійної угоди. Програма автозапуску почне установку драйверів пристрою, у вашому випадку джойстика. Вам залишається читати питання і натискати на кнопку «Ок» або «Далі».
4
Коли установка програмного забезпечення буде завершена, клацніть по кнопці « Готово ». Пристрій готовий до роботи. Для збереження всіх параметрів в операційній системі перезавантажте комп’ютер і спробуйте зіграти в гру.

Тепер ви знаєте як правильно підключити джойстик для комп’ютера, бажаємо гарної гри.

Автор: Гнатюк У рубриці: Комп'ютер

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *