Едвард Белламі біографія

Едвард Белламі біографія скорочено американського письменника викладена в цій статті.

Едвард Белламі біографія

Едвард Белламі ( Edward Bellamy) народився 26 березня 1850 в Чікопі — Фоллс (нині частина Чікопі), штат Массачусетс.

Навчався в Юніон-коледжі, але не завершив навчання. У вісімнадцятирічному віці здійснив подорож до Європи. З 1871 року працював журналістом, спочатку в газеті New York Evening Post, потім — в Springfield Union (1872-1876).

У 1882 році одружився на Еммі Августі Сендерсон, у них було двоє дітей. Після роботи в газетах став професійним письменником.

Працюючи журналістом він писав короткі новели, які були пізніше зібрані в «Світ сліпих людей та інші історії» (1898).
Його романи — «Герцог Стокбрідж» ( The Duke of Stockbridge, 1879), «Dr. Heindenhoff’s Process» (1880), «Сестра міс Людінгтон» ( Miss Ludington’s Sister, 1884), «Погляд назад» (1888). Даний твір затьмарилвінші роботи Едварда Белламі і зробив автора знаменитим.
Цей утопічний роман описує світ в 2000 році в рамках системи державного соціалізму. Книга написана в скромному стилі і яскраво описує представлене суспільство. Книга була продана більш ніж в мільйонному тиражі в наступних роках і призвела до формування націоналістичних клубів серед усього населення . 

Едвард Белламі сам заснував і став редагувати «Нью Нейшн» з 1891 по 1894, яка виходила щотижня. Роман « Рівність», будучи продовженням роману «Погляд назад», вийшов в 1897 році.

Белламі помер 22 травня 1898 від туберкульозу.

Автор: Гнатюк У рубриці: Мистецтво

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *