Федір Тютчев біографія скорочено

Тютчев біографія українською мовою скорочено знаменитого російського поета, дипломата, публіциста викладена в цій статті.

Федір Тютчев коротка біографія

Народився Федір Іванович Тютчев 23 листопада ( 5 грудня) 1803 до садибі Овстуг Орловської губернії у дворянській родині.

Початкову освіту отримав вдома, вивчав поезію Древнього Риму та латинь.

У 1819 р. Тютчев вступив на відділ словесності Московського університету. Будучи студентом, Тютчев писав і вірші.

1821 р. закінчив університет і отримав місце в Колегії іноземних справ у Петербурзі. У 1822 р. його призначили позаштатним чиновником російської дипломатичної місії у Мюнхені.

Поет живе за кордоном 22 роки, як дипломат, аристократ і літератор. Там же Тютчев зустрів велику любов — Елеонору Петерсон. У шлюбі у них народилося три дочки.
Перший період у творчості Тютчева припадає на 1810-1820 роки. Тоді були написані юнацькі вірші, вельми архаїчні і схожі на поезію минулого століття.
Другий період творчості письменника ( 20-ті — 40-ті роки) характеризується використанням форм європейського романтизму і російської лірики. Його поезія в цей період стає більш оригінальною.

1844 Тютчев повернувся до Росії. З 1848 року обіймає посаду старшого цензора в міністерстві закордонних справ . Разом з тим бере активну участь у гуртку Бєлінського, учасниками якого також були Іван Тургенєв, Микола Некрасов, Іван Гончаров та ін.
Третім періодом його творчості стали 50- ті — початок 70-х років. Вірші Тютчева в цей період не виходять в друк, а твори свої він пише в основному на політичну тематику.

Кінець 1860-х років був невдалим як в особистому житті, так і в творчому. Збірка лірики, що вийшла в 1868 році, коротко кажучи, не отримала великої популярності.

Здоров’я поета погіршилося через проблеми на роботі, в сім’ї. Помер Федір Тютчев у Царському Селі 15 липня 1873 р.

Автор: Гнатюк У рубриці: Мистецтво

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *