Французька мова (Клименко) 3 клас

Французька мова 3 клас Клименко скачать

Рік: 2014

Автор — Юрій Клименко

Видавництво — Генеза

Підручник «Французька мова» підійде для учнів 3 класу спеціалізованих закладів з поглибленим вивченням французької мови.

Французькою мовою спілкуються більш як у 50 країнах світу. Вивчаючи французьку мову школярі дізнаються про історію, культуру, звичаї, і традиції Франції. Навчаючись по данному підручнику діти навчаться розмовляти, читати і писати, розказувати вірші французькою мовою. Діти зможуть розповісти про своїх рідних та друзів, про свої захоплення та ігри про свої домашніх улюбленців і про явища природи французькою.

Яскраво ілюстроване видання складається із 6 розділів, кожен з яких містить 10–12 уроків, побудованих за тематико-ситуативним принципом, та додатків: мовленнєвих зразків, граматичного довідника, французько-українського та українсько-французького словників.

Скачати Французька мова (Клименко) 3 клас PDF

Залишайте посилання в коментарях, де можливо скачати, завантажити чи читати онлайн Французька мова для 3 класу за редакцією (автори): Клименко у інших популярних форматах: MOBI, AZW, EPUB, FB2, TXT, DOC, DJVU, ZIP, RAR, PDF тощо.
Прохання для зручності користувачів залишати коментар в наступному вигляді, приклад:

Завантажити Французька мова 3 клас Клименко у форматі EPUB і ваше посилання.
Бажано, щоб посилання одразу вело на файл для завантаження.

Автор: Гнатюк У рубриці: 3 клас

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *