Фредерік Едвін Черч біографія

Фредерік Едвін Черч (1826 — 1900) — американський художник-пейзажист школи Хадсон Рівер.

Фредерік Едвін Черч біографія скорочено

Народився 4 травня 1826 в Гартфорді (Конектикут) в багатій родині. У віці 18 років почав навчання в Кетскілл (Нью-Йорк) у Томаса Коула, одного з провідних американських художників того часу. Вже в травні 1848 йому було запропоновано провести персональну виставку в Національної академії дизайну, після чого він продав одну зі своїх картин в Уодсуорт Атенеум в Хартфорді, найстаріший публічний художній музей США. У тому ж році Черч відкрив майстерню в Нью-Йорк у і взяв першого учня, Вільяма Стілмана.

Черч багато працював на природі, роблячи етюди. В 1853, і в 1857 році він подорожував по Південній Америці (Еквадор), створивши серію гірських пейзажів ( найвідоміша найдорожча картина «Серце Анд» (1859)).

З 1854 по 1856 рік він подорожував в Канаду і Нову Англію. У ці ж роки він відвідав Ніагарський водоспад і написав картину «Ніагара».

Як правило, Черч виставлявся разом з іншими пейзажистами: Томасом Коулом, Ешером Брауном Дьюрандом, Джоном Фредеріком Кенсеттом і Джеспером Френсісом Кропсом. Це об’єднання отримало назву школи річки Гудзон.

У 1860 році Фредерік Черч одружився на Ізабель Карнс і купив ферму на річці Гудзон в штаті Нью-Йорк. Перші їх двоє дітей померли від дифтерії у віці п’яти і шести років, проте пізніше у них народилося ще четверо дітей. У 1867 році Черч відвідав Європи, Північну Африку і Близький Схід. У 1870 році він побудував замок в еклектичному стилі у своєму маєтку в Олан.

В останні тридцять років свого життя Черч не міг писати великі полотна через ревматизм.

Помер  7 квітня 1900 року.

Автор: Гнатюк У рубриці: Художники

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *