Галина Малик цікаві факти

Галина Малик цікаві факти з життя української письменниці ви дізнаєтесь в цій статті.

Цікаві факти про Галину Малик

Народилась Галина 12 серпня 1951 року у м. Бердянськ, Запорізька область в родині вченого агронома. Згодом за місцем роботи голови родини переїхали до Донецька.

Її перше знайомство зі світом казки почалося з маминого подарунка – збірки «Українські народні казки» .

Закінчила Ужгородський університет, факультет філології.

Перші письменницькі кроки Галина зробила ще у шкільному віці. Апогей її творчості припадає уже на дорослі роки, коли вона стала мамою.

У 1991 році вона працює на посаді головного редактора видавництва «Закарпаття», з 1998 року – редактором журналу для дітей «Віночок», а зараз працює головним редактором Закарпатської філії видавництва «Знання» у м. Києві.

Галина Малик відмічена премією ім. О. Копиленка. Її дитячі твори та вірші друкуються в Іспанії, Італії, Франції, Німеччині.

Відзначена премією ім. Ф. Потушняка за казки для дітей, такі як «Пригоди в зачарованому місті» та «Сміятись заборонено».

Вона є лауреатом літературної премії ім. Л. Українки (2003 рік) та членом Національної спілки письменників (з 1991 року).

В досконалості володіє болгарською мовою, займається перекладом.

Найвідоміші твори— «Страус річкою пливе», «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», «Неслухняний дощик», «Незвичайні пригоди Алі». Серед юної аудиторії стали популярні її книжки-іграшки «Пантлик і Фузя», «Королівство АНУ», «Пантлик і Фузя сперечаються», «Пригоди Іванка і Беркутка», «Чорний маг і зачароване місто» та збірка перекладів з російської мови Даниїла Хармса «Я тепер автомобіль».

Сподіваємося з цієї статті ви дізналися щось цікаве про Галину Малик.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *