Генріх Герц біографія

Генріх Герц біографія скорочено німецького фізика, основоположника електродинаміки викладена в цій статті.

Генріх Герц коротка біографія

Генріх народився 22 лютого 1857 року в єврейській родині адвоката, який після став сенатором. Навчався хлопець прекрасно, любив всі предмети і писати вірші.

Генріх Герц цікаві факти

У 1875 році закінчує гімназію, і вступає в Дрезденське, а потім в Мюнхенське технічне вище училище. Але вирішивши йти по шляху точних наук, він вступає до університету Берліна. У цьому навчальному закладі він цілими днями проводив у фізичних лабораторіях. Після літніх канікул він в 1879 році повертається в університет і працює над роботою «Про індукції в обертаючій кулі». Герц досить швидко закінчив дослідження, незважаючи на те, що робота була розрахована мінімум місяці на три. Успішно захистивши роботу, він отримав ступінь доктора.

Герц  з 1883 по 1885 рік завідує кафедрою теоретичної фізики в Кілі. Оскільки тут не було лабораторії, то він займався теоретичними питаннями. Вчений скорегував систему рівняння електродинаміки Неймана.

У 1885 році Генріх Герц отримує запрошення від технічної школи в Карлсруе. Прийнявши його, він проводить тут знамениті досліди, досліджуючи поширення електричної сили. У кабінеті фізики, виявивши кілька індукційних котушок, проводив лекційні демонстрації з ними. Тут Герц і виявив, що за допомогою котушок можна отримати електричні швидкі коливання. В результаті він створив високочастотний генератор — джерело високочастотних коливань і резистор, який приймав ці коливання.

Не припиняючи проводити численні досліди, Генріх приходить до висновку, що існують електромагнітні хвилі, які розповсюджуються з кінцевою швидкістю. Дослідження в цій області викладені в його роботі «Про промені електричної сили» 1888 року. Таким чином, він був першим, хто виявив електромагнітні хвилі і довів їх існування.

Через його важку роботу і постійні експерименти, здоров’я вченого погіршувалося.  У 1892 році у Герца була діагностована інфекція (після серйозної мігрені). Спочатку відмовили очі Герца, потім недуга охопила вуха, ніс і зуби. Його кілька разів прооперували, але марно. Він помер в 1894 році від гранулематоза Вегенера в віці 36 років в Бонні.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Фізики

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *