Гофман цікаві факти

Ернст Гофман цікаві факти з життя німецького письменника та композитора з душею романтика ви дізнаєтесь в цій статті.

Цікаві факти про Гофмана

Народився Гофман 24 січня 1776 року в Кенінгсберзі. Будучи талановитою людиною, сфера його інтересів не обмежувалась тільки письменництвом.

Він був гарним юристом, літератором, музикантом та живописцем. Але не дивлячись на всі таланти, помер Гофман в цілковитій бідності.

В 12 років він уже вмів грати на органі, скрипці, гітарі та арфі. Створив першу в історії романтичну оперу «Ундіна».

До 18 років Ернст Гофман проживав тільки з дядьком. Його батьки розвелись коли йому було три рочки і ніхто не зміг займатись вихованням хлопчика. Тоді Гофмана забрав до себе дядько Отто Дерфер і їх об’єднувала тільки любов до музики.

Все життя вважав, що його переслідували невдачі. Спочатку від нього відмовились батьки. Потім йому довелось вивчити юридичну справу, яку він ненавидів всією душею.

Вперше закохався у заміжню жінку з п’ятьма дітьми. Невдачі та критика на літературному поприщі привела його до п’янства.

Далі гірше. При взятті Варшави французами, було вбито його єдину дочку Теодору, а дружину сильно поранили в голову. Сам Ернст довго страждав на нервову гарячку.

Майже все життя він провів в голоді і холоді. Дійсно, щасливим та безтурботним його життя не можна назвати.

Гофман пристрастився до алкоголю, який вживав кожного дня.

Ернст Гофман – це перший музичний критик в Німеччині, рецензії та статті якого друкувались в журналах та газетах. Будучи фанатом Моцарта, він змінює одне із своїх імен на Амадей і переїжджає до Варшави. Там він створю свій власний оркестр і стає його дирижером. Пише критичні статті про музичні твори Бетховена.

Всі казки Гофмана мають автобіографічний характер. Особливо ця тенденція прослідковується у творі Життєва філософія кота Мура вкупі з фрагментами біографії капельмейстера Йоганнеса Крейслера, що випадково збереглися у макулатурних листах»

Сподіваємося з цієї статті ви дізналися щось цікаве про Гофмана.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *