Горацій цікаві факти

Цікаві факти про давньоримського поета Горація ви дізнаєтесь у цій статті.

Горацій цікаві факти

Народився він шостого дня грудневих ід, в консульстві Луція Котти та Луція Торквата. З малечку не зазнавши матері, Горацій просто купався в любові батька, який був вільновідпущеним громадянином без можливості влаштуватися на гідну роботу. Тому весь свій час він присвячував сину. Натомість, уже ставши дорослим, Горацій не забув віддати шану батькові, оспівавши його у своїх віршах.

Горацій отримав блискучу освіту в римській школі Орбілія, де оволодів латинською та грецькою мовами. Закінчив школу аристократів у Афінах.

Після вбивства Юлія Цезаря, Горацій вступає на службу до Брута і отримує посаду воєнного трибуна. Але після поразки армії Брута, поет залишається без засобів до існування, все його майно та майно батька конфісковано. Бідність спонукала його до написання віршів. В період злиднів він знайомиться з Меценатом, який стане йому вірним другом на все життя. Натхненних дружбою він видає свою першу збірку віршів «Сатир». Вона набула широкої популярності в колах вельмож і навіть сам імператор Августин запрошує його до свого палацу, щоб той оспівував його у віршах та піснях. Пізніше Горацій починає сповідувати цезаріанство.

Перебуваючи у палаці, Горацій пише свою першу книгу «Послання». Він стає автором гімну, який озвучувався в моменти церемоній та свят. Але це не приносило радості Горацію. Він до кінця життя залишився самітником і жодного разу не був одружений.

Сподіваємося з цієї статті ви дізналися цікаві відомості про Горація.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *