Характеристика Денисова Василя Дмитровича «Війна і мир»

Образ Денисова Василя Дмитровича в романі «Війна і мир» — бойовий гусарський офіцер, гравець, азартний, галасливий. Характеристика Денисова Василя Дмитровича з цитатами наведена в цій статті.

Характеристика Денисов Василь Дмитрович

Денисов Василь Дмитрович — бойовий гусарський офіцер, гравець, азартний, галасливий «маленька людина з червоним обличчям, блискучими чорними очима, чорними скуйовджений вусами і волоссям». Денисов Василь Дмитрович — командир і друг Миколи Ростова, людина, для якої вище всього в житті честь полку, в якому він служить. Він хоробрий, здатний на зухвалі і необдумані вчинки, як у випадку із захопленням продовольчого транспорту, бере участь у всіх кампаніях, командуючи в 1812 р партизанським загоном, що визволив полонених і в тому числі П’єра.

Прототипом Денисова Василя Дмитровича багато в чому послужив герой війни 1812 р Д. В. Давидов, який згадується в романі і як історичне обличчя.

Якщо вам потрібні інші характеристики та образи героїв роману,  можете переглянути іх у наступній статті: Головні герої Війна і мир.

Автор: Гнатюк У рубриці: 10клас

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *