Характеристика місіс Уелдон «П’ятнадцятирічний капітан»

Характеристика місіс Уелдон «П’ятнадцятирічний капітан»

Міссіс Уелдон — героїня роману Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан». Вона дружина власника брига «Пілігрим», добра і справедлива жінка, всім серцем ненавидить работоргівлю. Опинившись в Африці через підступи суднового кока Негоро, міссіс Уелдон з п’ятирічним сином Джеком була захоплена в полон Гаррісом, другом і партнером Негоро. Негідники мали намір домогтися викупу у містера Уелдона, який залишився в Америці. Проте негр на ім’я Геркулес звільнив нещасних.

Міссіс Уелдон — смілива й рішуча, хоробра матір. Вона терпляча, витривала, турботлива. Її безмежна віра в здатність Діка Сенда вивести їх з жахливих диких лісів Екваторіальної Африки допомогла юнакові в самі критичні моменти подорожі.

Місіс Уелдон автор описує як «тридцятирічну, з міцним здоров’ям» жінку, хоробру «і море її не лякало». Доброта, ніжність і дбайливість у неї уживаються з рішучістю, розсудливістю і сильним духом. Як стійко вона переносить тяготи і злигодні подорожі! Головний скарб місіс Уелдон — її син Джек, веселий, допитливий і слухняний хлопчик. У фіналі роману Уелдон усиновила 15-річного капітана Діка Сенда, а Геркулес став другом сім’ї Уелдон.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: 7клас

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *