Харчування дитини 2 місяці

Поради мамам

Харчування 2 місячної дитини досить одноманітне. Скільки має їсти дитина в 2 місяці? Ви дізнаєтеся в цій статті.

Режим харчування дитини 2 місяці

Скільки з’їдає дитина в 2 місяці?

Скільки їсть немовля в 2 місяці? Обсяг однієї порції може становити від 120 до 150 мл, а в добу малюк з’їдає приблизно 800 мл молока.

У двомісячному віці основною їжею малюка є грудне молоко.

Обсяг харчування дитини цього віку за добу становить в середньому 1/6 маси тіла. Грудне вигодовування до цього моменту ще не налагодилося остаточно. Жінка все ще відчуває сильні припливи, можуть утворюватися затвердіння в грудях. Але грудне молоко краще будь-яких замінників підходить малюкові, тому постарайтеся зберегти лактацію, ще через місяць вона нарешті нормалізується і грудне вигодовування почне приносити задоволення не тільки малюкові, але і Вам.

При грудному вигодовуванні малюк стає спокійніше, швидше засинає, його менше мучать шлункові кольки. Якщо Ви помітили, що малюк ще не наситився, прикладайте його ще – молока виробляється стільки, скільки необхідно дитині, чим більше малюк з’їсть зараз, тим більше молока прибуде до наступного годування.
Мама при цьому повинна чітко стежити за своїм харчуванням – постарайтеся не зловживати червоними фруктами і овочами. Звичайно ж правила харчування при вагітності про відсутність кофеїну, алкоголю, газованих напоїв у Вашому раціоні, зберігаються і в період лактації.

Лікарі дотримуються думки про те, що в грудному молоці є абсолютно всі потрібні для росту і розвитку дитини вітаміни, мінеральні та поживні речовини, тому раціон дитини допаювати водичкою, ні тим більше соками, в цей період не треба.

Якщо ви годуєте на вимогу, то побачите, що інтервали між годуваннями трохи збільшуються. При годуванні по годинах, до двох місяців малюка годують зазвичай кожні 3 – 3,5 години. Тим матусям, яким не вдалося налагодити годування грудьми до цього часу вже треба остаточно визначитися з якісною адаптованою сумішшю для своєї дитини.

При годуванні зверніть увагу на те, як змінилося поведінка дитини, адже тепер смоктальний рефлекс виходить за рамки безумовного. Коли малюка прикладають до грудей, він спочатку покрутить головою в пошуках соска, потім пристосується, схопить сосок губами і тільки потім починає смоктати.

Оцініть статтю
Додати коментар