Харчування дитини до 3 місяців

Харчування дитини до 3 місяців

Чим годувати 3 місячну дитину? Таке питання може виникнути у будь-якої матері.

Перші три місяці важливо годувати дитину лише грудним молоком.

Харчування 1 місячної дитини — тільки грудне молоко. Ніякої водички, дитячого чаю, і інших докормів бути не повинно. Перші кілька днів після пологів у мами буде тільки невелика кількість молозива, яке потрібно малюкові для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту і для захисту новонародженого то інфекцій. У цей період мама повинна сконцентруватися на організації правильного прикладання малюка, годування дитини на вимогу. Чим більше прикладань — тим більше молока прибуває у мами. Дуже важливим в харчуванні малюка в 1-й місяць є годування грудьми вночі.

Харчування 2 місячної дитини залишається таким же, як і в перший місяць — тільки грудне молоко. Якщо вам здається, що ваш малюк не наїдається, що ваше молоко або дуже жирне, або занадто рідке — проведіть тест на мокрі пелюшки, щоб розвіяти всі страхи. Мамі не можна експериментувати зі своїм харчуванням — шлунок малюка ще не готовий до нововведень в харчуванні на 2-му місяці життя.

Харчування 3 місячної дитини нічим не відрізняється від харчування в попередні місяці. Так само єдиною їжею для малюка залишається мамине молочко. У цей період у годуючої мами може трапиться лактаційний криз. Ні в якому разі не переводьте дитину на штучне або змішане харчування. Частіше прикладайте малюка до грудей і разом ви впораєтеся з цією невеликою проблемою.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Поради мамам

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *