Хімія (Попель, Крикля) 10 клас

Хімія 10 клас Попель, Крикля скачать

Рік: 2010

Автор —  П.П. Попель, Л.С. Крикля

Видавництво — Академія

Підручник «Хімія» 10 клас Попель, Крикля допоможе вивчити найважливіші металічні та неметалічні елементи, їх прості та складні речовини, дізнатися про поширеність елементів у природі. Учням стануть відомі причини кислотних опадів, особливості живлення рослин, значення озонового шару в атмосфері для живих організмів. Школярі довідаються про загальні способи добування металів, а також про хімічні реакції, які відбуваються під час виробництва чавуну і сталі.

Хімія – природнича наука, яка вивчає речовини, закономірності їх перетворення і застосування.

Знання з хімії широко використовуються в біології, медицині та інших галузях науки. Хіміки створюють нові матеріали різноманітного призначення, ліки, косметичні засоби, вдосконалюють виробництво металів і добрив, переробку металічних руд, нафти, газу, промислових і побутових відходів. Людство використовує досягнення для поліпшення умов життя, збереження природи для майбутніх поколінь. Нині жодна людина не може обійтися без знань, які надає ця наука.

Скачати Хімія (Попель, Крикля) 10 клас PDF

Залишайте посилання в коментарях, де можливо скачати, завантажити чи читати онлайн Хімія для 10 класу за редакцією (автори): Попель, Крикля у інших популярних форматах: MOBI, AZW, EPUB, FB2, TXT, DOC, DJVU, ZIP, RAR, PDF тощо.

Прохання для зручності користувачів залишати коментар в наступному вигляді, приклад:

Завантажити Хімія 10 клас Попель, Крикля у форматі EPUB і ваше посилання.

Бажано, щоб посилання одразу вело на файл для завантаження.

Автор: Гнатюк У рубриці: 10 клас

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *