Християнство: історія виникнення

Де зародилося християнство, одна з панівних світових релігій, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Історія виникнення християнства коротко

Виникненню християнства сприяли деякі причини. У період розквіту Римської Імперії, вона завоювала багато різних народів, встановивши тотальний контроль і гніт над ними. Особливо тяжке становище було у євреїв. Вони проживали в Сирії і Палестині, провінціях Риму. Євреї всіляко намагалися боротися з римським гнітом і встановленими правилами, але безрезультатно. Залишалася лише віра в Бога Яхве, що він не залишить бідний народ і врятує від гноблення.

Тоді широкої популярності стало набирати вчення Ісуса Христа. Євреї вірили, що його послав до них Бог, а не до інших народів. Оскільки тільки єврейська релігія, на відміну від вірувань римлян, єгиптян, греків і інших не передбачала поклоніння великій кількості божеств. Вони визнавали лише одного Яхве і сина, посланого на землю. Ось чому спочатку тільки в Палестині почали з’являтися чутки про народження Христа, які пізніше поширилися по всьому Середземномор’ю. Віра в Ісуса Христа і його вчення стала називатися християнство, а ті, хто її підтримував — християнами.

З народженням сина Божого відраховується нова ера — наша ера. Про те, що Христос був реальною особою, повідомляє Біблія, священна книга євреїв і християн і деякі джерела, які пройшли перевірку на достовірність сучасною наукою.

Христос учив людей, що духовне вдосконалення відбувається тільки шляхом хрещення. Цей крок полегшує душу, серце і дає розуміння всієї несправедливості життя на землі. Позбутися від пороків і гріхів можна тільки через любов до єдиного Бога і віру в Ісуса Христа. Для того щоб очиститися духовно і морально, людині необхідно дотримуватися християнських заповідей. Всього їх 10. І кожен з нас в тій чи іншій мірі знайомий з ними.

Християнство під час правління імператора Костянтина було визнане в 325 році державною релігією в Римській імперії. Оскільки християнство дуже швидко набрало обертів і стало чи не панівною релігією, то такий крок Костянтина повинен був сприяти зміцненню його влади і влади імперії на міжнародній арені.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, коли зародилося християнство.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Історія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *