Хронологічна таблиця Вітмена

Волт Вітмен — американський поет, публіцист. Хронологічна таблиця життя і творчості Волта Вїтмена викладена в цій статті.

Волт Вітмен хронологічна таблиця

31 травня 1819 — Волт Вітмен народився в бідній сім’ї фермерів, в селищі на острові Лонг-Айленд недалеко від Брукліна (штат Нью-Йорк). У багатодітній родині було дев’ятеро дітей, Уолт був старшим.

1825-1830 — навчання в бруклінськой школі, але через брак грошей був змушений залишити навчання. Він поміняв безліч професій: посильний, фасувальник, учитель, журналіст, редактор провінційних газет. Любив подорожувати, пішки пройшов через 17 штатів.

Кінець 30-х р — в журналах з’являються статті Уїтмена, в яких він виступав проти культу долара, підкреслював, що гроші призводять до духовного спустошення.

1850 — надруковані деякі вірші поета, — зокрема «Європа». У цьому творі автор висловив своє сприйняття історії, подій революції 1848 р, оспівував свободу.

1855 — збірка «Листя трави». Особливе місце в структурі книги займає «Пісня про себе», яка є однією з найбільш важливих її елементів. Вона як і весь збірник цілком — вираз поетичного кредо автора.

1861-1865 — під час громадянської війни Вітмен працює санітаром в госпіталях.

1865 — подіям війни присвячені вірші «Барабанний бій» і «Коли останній раз цвів бузок»

1873 — поета розбив параліч, до кінця життя він так і не одужав. Він все ж продовжував писати і його твори були наповнені оптимізмом і впевненістю. Один з останніх віршів Уїтмена, в якому він прощається зі світом — «Прощай, моє Натхнення!».

26 березня 1892 — Волта Вітмена не стало.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Хронологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *