Хто такі алхіміки?

В наш час широкої популярності набирає жага знань до всього незвичного та загадкового. В цю категорію підпадає і алхімія.

Хто такі алхіміки?

Алхімік – це людина, яка займається так званою окультною наукою, що пов’язана з хімічним перетворенням речовини.

Найперші алхімічні досліди ставилися жерцями Давнього Єгипту. Вони використовували практику «таємного» лікування. У ті часи мистецтво зцілювати хворих багато в чому залежало від майстерності змішувати різні речовини і рослинні компоненти.

Що таке алхімія?

Алхімія – це назва систем трансформації людини, які засновані на метафорі хімічних перетворень з використанням хімічних сполук та спроб отримання дорогоцінних металів з інших речовин.

Термін «алхімія» означає «сплав», «лиття» з грецької мови та «чорна земля» з єгипетської.

Коли виникла алхімія?

Історія алхімії починається в глибокій давнині. У науку ця область знань перетворилася ще в період пізньої античності. Великий внесок внесли олександрійські вчені, розробивши систему металопланетної символіки.  Тобто кожному металу відповідає якесь небесне тіло. Послідовниками античних вчених стали арабські алхіміки, які принесли ці величні знання в Європу після завоювання неї Піренеїями в VIII столітті.

Але найбільшого поширення алхімія набула в середні віки. Її вважають прообразом сучасної хімії. Проте вона включала в себе філософські знання про природу і людську душу.Основна мета —  пошук шляхів для здійснення якісних змін всередині об’єктів, та їх переходу на новий рівень. Допомогти перетворенням повинен був філософський камінь. Алхіміки наполегливо шукали цю речовину, яка б слугувала засобом перетворювання металів в золото і срібло та могла зцілювати хвороби,  омолоджувати організм.

 

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Словник

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *