Хто такі неандертальці?

Хто такі неандертальці? Кожен з нас памятає історію, а повідомлення про неандертальців Вам допоможе підготувати даний матеріал.

Хто такі неандертальці?

Неандертальці — це вимерлий або асимільований представник роду Люди.

Період існування неандертальців — перші люди з рисами протонеандертальца існували в Європі ще 350-600 тисяч років тому, останні неандертальці жили 25-35 тисяч років тому

Чим займалися неандертальці?

Неандертальці займалися збиральництвом і мисливством. Мешкали вони невеликими кровноспорідненими спільнотами з 2-4 сімей, у яких існував чіткий статевий і віковий розподіл праці: чоловіки полювали, жінки вели домашнє господарство, берегли вогнище, доглядали дітей

Неандертальці вже ховали своїх померлих.

Неандертальці: характеристика

Середній зріст неандертальця —  165 см.

Це були сильні люди, масивної статури, з великими головами. Неандертальці були добре пристосовані до холоду.

Об’єм мозку неандертальців (1100—1700 см³) не менше, але більше, ніж у сучасної людини (обсяг мозку на 10% більше середньої сучасної людини). В структурі мозку слабко виражені лобові частки мозку. Форма черепа подовжена, зі специфічним виступом на потилиці. Загальні риси неандертальця як типу: відсутність підборідного виступу, надочні дуги, що виступають, низький сплощений череп, потиличний виступ.

У період зникнення неандертальців (їхні залишки у печерах датуються 38000-27000 рр до РХ) знайдено дуже багато померлих дітей, що вказує на раптовий ріст дитячої смертності, або на зміну середовища, що мала катастрофічні наслідки — зникнення цілої нації дорослих і дітей.

Коли жили неандертальці? Жили від 300—250 до, за останніми даними, 24 тис. років тому (в період великих кліматичних коливань)

Одним із перших доказів існування неандертальців були знайдені у Неандерталі (Німеччина) фрагменти скелету істоти, подібної до людини, але кремезнішої статури та з масивними надбровними валиками. Була це, без сумніву, істота людиноподібна, але так відмінна від сучасної людини, що її було визнано за первісну людину.

 

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Словник

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *