Хто такий фараон?

Хто такий фараон? Кожен з нас чув про цей титул, а що означає слово фараон знають не всі. Детальну інформацію про фараонів Ви дізнаєтеся в цій статті.

Хто такий фараон?

Фараон — назва правителів Стародавнього Єгипта.

Слово «Фараон» — це грецьке спотворення єгипетського «пер о» (високий дім), що значило царський палац. Цим словом почали називати персону царя лише за часів Нового царства після 1580 року до н. е.

Фараон вважався живим богом, який після своєї смерті повинен приєднатися до інших богів. Він носив титул Сина Сонця і мав релігійну, політичну та військову владу у всьому Єгипті. Кожен фараон мав п’ять так званих титульних імен.

Вважається, що фараон при житті будував собі гробницю в формі піраміди. Кожна піраміда мала чотири сторони, одна з яких була звернена на схід. Існувало повір’я, що коли фараон помре, він буде чекати свого батька з появою сходу сонця, а в полудень, коли сонце освітить всі чотири ската піраміди, утворюється сходи, по якій душа фараона піднімається на небо.

Скарби відомого фараона Тутанхамона були знайдені в 1922 році Говардом Картером, англійцем, який вивчав гробницю хлопчика-фараона протягом 20 років.

Усередині гробниці розташовувалися 4 кімнати, в яких зберігалося понад 500 різних цінних предметів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Словник

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *