Хто такий хорт?

Хто такий хорт і що означає слово «хорт» Ви дізнаєтесь з цієї статті.

Хто такий хорт?

Хорт – це порода собаки великого розміру з  сухою, але міцною статурою, з подовженим корпусом, сильно розвиненою мускулатурою та широкою спиною і підібраним животом.

Порода хортих собак сформувалася ще наприкінці XVIII століття на південній частині європейської Росії та в деяких її центральних областях.

Вперше породу цих собак описали  в ХІХ столітті, але офіційно стандарт хортих собак вийшов у світ аж в 1951 році. До речі, варто зазначити, що існує ще одна собака, дуже близька до російської породи хорта, –  це польський харт. Різниця лише в одній літері. Але у самій  Польщі цих тварини вважаються фактично однією породою, про що, власне, говорить той факт, що російських  хортів дуже часто використовують для племінної в’язки з  польськими хортами.

Що означає слово «хорт»?

Про призначення цих собак можна судити з їхньої власної назви. Саме слово «хорт» означає «швидкий». Колись воно примінялося тільки до коней, але, як з’ясувалося, що скачки за участю собак хортів – не менш ефектне і захоплююче  видовище.

Які основні характеристики хортів?

Головною характеристикою собак породи хорта є швидкість. Але ця собака – це не тільки чудовий спортсмен, який володіє винятковою силою і витривалістю, а й, у своєму роді, навіть інтелектуал. Порода  хорт відома своїми відточеними навичками лову, і, потрібно відзначити, що в цій справі їм належить беззаперечне лідерство серед інших порід собак. Сьогодні породи хортів успішно використовують у полюваннях на копитних, зайців, лисиць та у спортивних змаганнях.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися хто такий хорт.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Словник

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *