Хто такий меланхолік?

Психологія

Хто такий меланхолік?

Меланхоліки – це цілеспрямовані, мислячі, інтелігентні, організовані, люблячі красу і порядок. Саме меланхоліки привнесли в життя таку частину життя, як талант, культура, вишуканість і витонченість.

Опис Меланхоліка

Меланхолікам властива замкнутість. На відміну від сангвініків, ці люди мовчазні, глибокі і думаючі. Основною рисою характеру є пессимистичность. Меланхоліки дивляться на життя реально, без зайвих фарб. Вся їх увагу сконцентрована на суті питання. Цьому типу темпераменту не чужа монотонна робота, адже він упевнений, що будь-яка практика призведе до позитивних результатів.

З самого народження меланхоліки починають вивчати навколишнє середовище. Йому потрібні іграшки зі складною конструкцією і колективні інтелектуальні ігри. Таким людям подобається знаходити рішення в складних проблемах. Вони розташовані до вивчення тем, які вимагають до себе дослідницького підходу. Однак цю ж рису характеру варто віднести і до списку негативних рис, так як тяга до аналізу буде заважати швидко знаходити виходи з нелегких ситуацій. Меланхоліки будуть критикувати інших, чіплятися до дрібниць, але не шукати вихід.

Як визначити меланхоліка?

Між кількістю і якістю меланхоліки завжди вибирають якість. Для них не має значення кількість часу, який вони витратять на будь-яку справу. Найголовніше – виконати роботу добре. З невідомих причин меланхоліки вибирають партнерів протилежних собі – легковажних і життєрадісних. І найчастіше, самі ж від цього страждають. Серед трьох інших типів темпераменту, меланхолік є толерантним і здатним. У цьому темпераменті переважають філософські, художні, музичні, поетичні і багато інших рис.

Великий Аристотель вважав, що кожен геній є за темпераментом меланхоліком. І з цим досить важко посперечатися, адже тільки меланхоліки здатні роками переслідувати одну і ту ж мету, намагаючись наблизити результат своєї роботи до ідеалу. Жоден художник чи письменник не створив би шедевра, якби швидко втрачав інтерес до своїх захоплень, як це роблять сангвініки. Ці люди від природи сприймають тільки систематизовану інформацію. Їм не властива хаотичність. Порядок вони люблять дотримуватися у всьому, навіть у власних думках.

Організованість і зібраність – це запорука їх існування. Такі люди завжди доглянуті і охайні, володіють хорошими манерами і бездоганним вихованням. Якщо останнього не дали батьки – вони прищеплюють необхідні якості самі. Для такого типу темпераменту навіть дрібниця може стати життєво важливим питанням. Меланхоліки весь час звертають увагу на подробиці і нюанси, тому є ідеальними супутниками для сангвініків. Цей тип темпераменту завжди відрізнявся щирою турботою про оточуючих. На відміну від сангвініків, вони вважають за краще знаходитися осторонь, проте в силу своїх здібностей не залишаються без уваги. Здебільшого, меланхоліки є спостерігачами життя, а не її учасниками. Меланхолік – це ідеальний психолог. Він здатний проникнути в будь-яку проблему людини, а також відрізняється умінням маніпулювати людьми. Нерідко меланхоліків називають «Сірими кардиналами».

Люди, що володіють таким типом темпераменту, часто знаходяться в пошуку свого ідеалу. Вони хочуть, щоб у їхньому житті було лише так, як вони собі це представили. Їх життя повністю відповідає створеному в думках образу. Дружбу заводять з особливою настороженістю. Людина, яку вони знають лише кілька місяців, не стане для них другом. Це звання отримують лише перевірені часом люди. Меланхолікам не потрібна велика кількість людей навколо. За життя їм цілком достатньо лише кількох хороших друзів. По своїй натурі, меланхоліки однолюби. Вони готові залишатися на самоті до тих пір, поки не знайдуть саме ту людину, яка повністю відповідає їх вимогам, які нерідко виявляються завищеними.

Оцініть статтю
Додати коментар