Хто такий патріот?

Хто такий патріот?

Патріотизм у сучасному житті кожної людини відіграє далеко не останню роль. Але не всі можуть пояснити в чому проявляється патріотизм та який має бути патріот.

Насамперед, патріотизм – це безкорислива любов та відданість своїй Батьківщині. Бути патріотом значить емоційно переживати за свою приналежність до країни, власного громадянства, рідної мови та традицій. Справжній патріот виховує в  собі державотворчі, політичні та громадські цінності. Насамперед він:

  • вірний
  • твердий у рішеннях
  • має сильну волю
  • має залізну дисципліну
  • не цурається рідної мови

Звичайно, патріотизм це не просто відчуття, а це дія. Дія,яка спрямована на зміни. І розпочати ці зміни потрібно з себе. В першу чергу необхідно поважати себе та інших, вміти відповідати за свої слова та вчинки.

ВАЖЛИВО не забувати, що ти представник своєї нації! Ти і є країна. Бути патріотом своєї держави – це означає не просто шукати задоволення в тому, «щоб бути українцем», а в тім щоб з честю та гордістю носити ім’я Українця.

Звісно це не означає, що не потрібно ненавидіти тих хто не є українцем. Ні! Патріотизм не має приносити руїну. Тільки об’єднавшись в єдине ціле, ми зможемо піднести культурний і економічний рівень своєї України. Ми є не тільки патріотами, а й творцями нової історії. Історії без трагічних та сумних дат. Історії з чистим та світлим майбутнім. Достатньо лише любити всім серцем землю на якій ми живем

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Словник

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *