Хто такий жрець?

Хто такий жрець та що означає слово «жрець» Ви дізнаєтесь з цієї статті.

Хто такий жрець?

Жрець — це людина, яка з самого дитинства виховувалися в храмах, вивчавши науку та магічні знання, й служили богам. Жерці являли собою  головних носіїв та хранителів культур у всіх народів.

У різних куточках світу, жреці своїм знанням розпоряджалися по-різному. Наприклад, на Русі, були волхви (так називалися жерці слов’янського походження) несли свої знання простим людям. Паралельно з тим, жреці у єгиптян  були хранителями знання й дже пильно стежили за тим щоб воно ніяким чином не потрапляло в маси. Адже саме знання завжди були і є джерелом повноцінної влади над людьми.

Найбільше у нас є відомостей про єгипетське жрецтво. Літописи розповідають, що вони навіть вміли керувати погодою та  затемненням Місяця. Жреці досконало володіли астрономічними знаннями, були досвідченими цілителями та лікарями. Вони відали таємницями муміфікації, і як вірили древні єгиптяни, могли за допомогою своїх ритуалів та знань, заклинань, спеціальних предметів та зображень впливати на життя душі у потойбічному світі. Але найсильнішою зброєю жерців завжди була магія. Її використовувалаи у всіх сферах життя. Наприклад для зцілення хворої людини її поступово вводили в транс та блокували  її свідомість, програмувавши останню на потрібний результат — повне одужання. Саме єгипетські жрец,і ймовірно, є батьками сучасних знань про гіпноз та його застосування.

Жерці також володіли вмінням дистанційно керувати  супротивниками та впливати на ворогів.  Для цього вони входили в транс та  впливали на свідомість і тіло жертви. Також жреці вміти передбачати майбутнє. Для цього вони брали дитину віком  12-13 років і за допомогою наркотичного обкурювання вводили її в транс. Після чого жрець задавав питання, які  цікавлять. Отримані відповіді про видіннях він міг інтерпретувати на свій лад як знання про майбутнє.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися хто такі жреці.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Словник

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *