Хто їсть птахів?

Хто з тварин їсть птахів, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Хто їсть птахів?

Вороги птахів знищують не лише дорослих особин, а й яйця птахів та маленьких пташенят.

Хто б міг подумати, що така рослиноїдна тварина як білка влітку без тваринної їжі обійтися не може? Ця маленька тваринка є ворогом для комахоїдних птахів. Нерідко білка займає шпаківні і якщо вони зайняті, то вона поїдає яйця і пташенят. Також білка нападає на співочих дроздів, плюндруючи їх гнізда і поїдаючи їх.

Ще одним ворогом птахів є Вовчкові, або соневі. Вона не тільки не дає дрібним птахам гніздитися біля місця її проживання, а й поїдає яйця, пташенят і самих птахів, що насиджують яйця.

Ссавці також не проти час від часу поласувати птахами. Наприклад, ласки, лисиці, куниці, їжаки та хори ловлять птахів на льоту або нападають з засідки. Особливо небезпечні для птахів куниці, які прекрасно лазять по деревах.

Навіть птахи можуть поїдати птахів. Всім відомі ворони можуть поїдати шпаків або пташенят синичок. На степових місцевостях ворогами синиць, шпаків і інших птахів є змії, особливо полози і гадюки. Вони теж вміють лазити по деревах і розоряють гнізда.

Але є і особливі види тварин, які їдять птахів. На них полюють Африканські тигрові риби. Вчені недавно провели кілька спостережень за рибами і зняли на відео, на якому відобразили 20 випадків полювання тигрових риб на ластівок. Дослідники відзначають, що водні хижаки прораховують швидкість польоту ластівок і кут заломлення сонячного світла над водою і блискавично стрибають. Вловивши птицю за крило, риба тягне її під воду.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, хто їсть птахів в лісі.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *