Ідентифікаційний код — як отримати дублікат, поміняти

Ідентифікаційний  номер платника податків ( ідентифікаційний номер , або ІНН) можна отримати не тільки за місцем проживання , а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Без ІНН коду ви не зможете отримати закордонний паспорт , влаштуватися на роботу і т.п. , тому не варто затягувати з отриманням дубліката ІНН. Тому якщо ви його загубили, пошкодили, чи є необхідність в його заміні йдіть у відділ податкової

Де відновити ІНН ?

Для того щоб відновити загублений (пошкоджений ) ІНН ідентифікаційний код потрібно звернутися в районне відділення Державної податкової адміністрації України , де ви отримували оригінал довідки , і написати заяву на бланку встановленого зразка з проханням про видачу такого дубліката .

Якщо ви прописані в одному місті , а проживаєте в іншому , то вам можна звернутися в будь-який відділ податкової . За новим законодавством вам можуть видати дублікат ІНН не тільки за місцем прописки.

Дублікат довідки про присвоєння ідентифікаційного коду видається в день звернення з відповідною заявою.

Скільки коштує дублікат ІНН ?

Дублікат довідки про присвоєння ідентифікаційного номера видається в день звернення з відповідною заявою і абсолютно безкоштовно. Штрафні санкції за втрату ідентифікаційного коду не передбачені.

Але в деяких випадках отримання дубліката може зайняти до 10 днів .

На новому ІНН буде поставлено позначку « ДУБЛІКАТ »

Тепер ви знаєте як отримати дублікат ІНН, та зможете без хвилювання та матеріальних витрат зайнятися його відновленням.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Документи
Коментарі:
  1. 5 месяцев ago
  2. 2 месяца ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *