Інформатика (Казанцева, Стеценко, Фурик) 7 клас

Інформатика 7 клас Казанцева, Стеценко, Фурик скачать

Рік: 2015

Автор — О.П. Казанцева, І.В. Стеценко, Л.В. Фурик

Видавництво — Навчальна книга «Богдан»

Підручник «Інформатика» 7 клас Казанцева, Стеценко, Фурик допоможе учням навчитися працювати з об’єктами операційної системи комп’ютера, з графічними, текстовими та мультимедійними даними, знаходити відомості в Інтернеті. Тобто навчить школярів роботі з комп’ютером, без якого сучасне життя не можливе.

На уроках інформатики в 7-му класі діти продовжать ознайомлення з послугами Інтернету, навчаться користуватися електронною поштою. Для виконавця алгоритмів ви будете складати алгоритми з повторенням і розгалуженням. Ви ознайомитеся з поняттям моделі та навчитеся розробляти інформаційні моделі та карти знань, створювати та використовувати електронні таблиці, будувати діаграми та інше. Уміння застосовувати набуті знання в навчальній діяльності та в життєвих ситуаціях ви відпрацюєте під час розв’язування задач і виконання індивідуальних навчальних проектів.

Скачати Інформатика (Казанцева, Стеценко, Фурик) 7 клас PDF

Залишайте посилання в коментарях, де можливо скачати, завантажити чи читати онлайн Інформатика для 7 класу за редакцією (автори): Казанцева, Стеценко, Фурик у інших популярних форматах: MOBI, AZW, EPUB, FB2, TXT, DOC, DJVU, ZIP, RAR, PDF тощо.

Прохання для зручності користувачів залишати коментар в наступному вигляді, приклад:

Завантажити Інформатика 7 клас Казанцева, Стеценко, Фурик у форматі EPUB і ваше посилання.

Бажано, щоб посилання одразу вело на файл для завантаження.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *