Інокентій Анненський біографія

Інокентій Анненський біографія скорочено російського поета, драматурга, перекладача, критика, літературознавця викладена в цій статті.

Інокентій Анненський біографія

Анненський Інокентій Федорович народився 20 серпня 1885 в Омську, в сім’ї чиновника, в п’ятирічному віці переїхав до Петербурга. Першу освіту отримав в приватній школі через погане здоров’я. Потім він навчався в прогімназії з 1865 по 1868, після цього — у гімназії Беренса.
Великий вплив на особистість Анненського надав брат Микола, з яким Інокентій став жити після смерті батьків. Перші вірші Анненський написав ще в дитинстві…
Потім Анненський закінчив Петербурзький університет (в 1879), де він навчався на історико-філологічному факультеті. На початку 1880х років вийшли в друк декілька його рецензій, статей. Пропрацювавши трохи викладачем, Інокентій став директором гімназії в Києві, а потім Царському Селі.
У 1904 році були опубліковані перші вірші Анненського. У творчості Анненського знайшли відображення його депресивні почуття, туга, особливе світосприйняття. Його стиль писання витончений, імпрессіоністічний.
У 1906 році став інспектором навчального округу. Зайнявшись перекладом трагедій Евріпіда, написав на ці сюжети кілька драм, крім того виконував переклади.

30 листопада 1909 року Інокентій Анненський раптово помер від паралічу серця

Автор: Гнатюк У рубриці: Мистецтво

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *