Іван Нікітін біографія

Іван Нікітін біографія скорочено російського поета викладена в цій статті.

Іван Нікітін біографія

Народився Іван Нікітін 21 вересня 1824 у Воронежі. У 1839 році починає навчання в духовній семінарії Воронежа. Але через важку ситуацію вдома Іван залишив заняття, а в 1843 році змушений був покинути семінарію. Ще під час навчання захопився літературою, почав писати вірші.

У 1853 році Нікітін написав кілька віршів, які були відіслані в «Воронезькі Губернські Відомості», так поет став відомим у Воронежі. Нікітін став членом гуртка інтелігенції, в який входили Второв, Олександрів- Дольник, Де- Пулі. Не дивлячись на важку сімейну обстановку Нікітін продовжив писати, займався самоосвітою.

Коли Второвський гурток розпався, Нікітін знову відчув важкість життєвих проблем, на які раніше не звертав уваги. Творча криза була перервана роботою над поемою «Кулак », яку критики зустріли схваленням. Іван Савович Нікітін за все життя опублікував дві збірки віршів. Перша збірка вийшла в 1856 році, другий — в 1859. Також Нікітін успішно починав писати прозу — «Щоденник семінариста » вперше опублікували в 1861 році.

Помер І. С. Нікітін від сухот 16 жовтня 1861 у Воронежі, де і був похований.

Автор: Гнатюк У рубриці: Мистецтво

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *