Іван Охлобистін цікаві факти

Іван Охлобистін — людина, талановита багато в чому, його фільми знають напам’ять, а інтерв’ю буквально «розбирають» на цитати. Здається неймовірним, що людина може досягти настільки багато чого .

Іван Іванович Охлобистін встиг зарекомендувати себе в акторському мистецтві, як режисер, продюсер фільмів, журналіст. Займає пост арт- директора компанії « Евросеть». Цікаві факти про Івана Охлобистіна ми розглянемо в цій статті.

Іван Охлобистін цікаві факти

  • У 1991 р. закінчив режисерський факультет ВГІКу (майстерня І. Таланкіна ) .
  • З 2001 р. — священик Ташкентської єпархії РПЦ ( отець Іоанн Ташкентський ) .
  • Його батько був 62 -річним головлікарем , а мати — 19 — річною студенткою .
  • Повне ім’я — Охлобистін Іван Іванович.

Іван Іванович Охлобистін народився 22 липня 1966 , в Тульській області.

Отримав освіту у ВГІКу, встигнув відслужити в армії. Акторську роботу Охлобистін почав ще на 1990 році, знявшись у фільмі «Нога ». З цього ж часу почав писати сценарії. Найбільш відомими роботами є фільми «Арбітр», «ДМБ», «Даун Хаус». Паралельно Іван Іванович працював в якості театрального актора в знаменитому МХАТі .

иван охлобыстин интересное2Не маючи релігійної освіти, Охлобистін, тим не менше, був пострижений на священика, його відправили в Ташкентську єпархію .

У 2001 році отримав від В. Путіна золотий годинник «За заслуги перед Вітчизною». Розбираючись в ювелірних виробах, актор його не носить — зроблені погано , механізм слабкий, та й виглядають без смаку.

Поки актор сумлінно служив Богові, дружина Івана Охлобистіна Оксана (Арбузова) не змогла звикнути до клімату, почала хворіти, так що до 2005 року отець Іоанн працював не в Ташкенті , а в Москві.

А в 2009 році сам він не витримав « внутрішніх суперечностей» , і просив Патріарха Московського про власне відсторонення від церковної служби .

З 2010 року Охлобистін , не будучи священиком, все ж серйозно подумує про повернення на службу. Крім того, захоплюється політикою , навіть ризикнув подати свою кандидатуру на пост Президента Росії, але швидко відмовився від задуму. Крім усього, Охлобистін влаштовує літературні вечори, веде інтелектуальні бесіди з прихильниками.

Особисте життя Івана Охлобистіна

Одружений з 1995 року на актрисі Оксані Охлобистін (до заміжжя — Арбузова) .

  • два сина : Василь (5 березня 2001 р.) і Савва ( молодший) .
  • чотири дочки: Анфіса (8 серпня 1996 р.) , Євдокія (2 листопада 1997 р.) , Варвара (9 березня 1999 р.) та Івана (17 серпня 2002 р.) Євдокія планує стати медиком , як її дід .

Є хрещеним батьком актора Артура Смольянинова .

Вдома у Охлобистіна є міні -колекція рушниць. Охлобистін перебуває в Союзі мисливців і рибалок Росії, захоплюється ювелірною справою, також має розряд з шахів . Перебуває в Міжнародній асоціації айкідо кеку реммей. У період 2005-2008 роки захоплювався прикладним карате , займався Кекусін Будокан і ножовим боєм.

3 жовтня 2013 у Івана загинув рідний брат Станіслав .

Діти Івана Охлобистіна — Василь, Сава, Іоанна, Євдокія, Варвара і Анфіса, але актор мріє про сьомому дитину. Вся сім’я живе скромно , у двокімнатній квартирі у віддаленому районі Москви .

Зразковий чоловік і батько, Іван настільки любить своїх дітей, що присвятив їм серію татуювань (у вигляді черепів ) . До слова , всі татуювання Івана Охлобистіна мають сакральний зміст. На його тілі є і кельтські візерунки, і дракон, і єдиноріг, і кінь, і так званий символ «мертвого байкера» — череп з квітами. Татуювання він робив і в молодості , і зараз , вивів тільки одне, яка зображує голу дівчину . Цього хотіла дружина Івана Охлобистіна .

Тепер ви знаєте цікаві факти про Івана Охлобистіна , про його сім’ю , про його спосіб життя.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *